تبلیغات
موسسه آسیب های اجتماعی ستایشگران - چادری‌های خوش‌تیپ شهر ما
موسسه آسیب های اجتماعی ستایشگران
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


وبلاگ موسسه آسیب های اجتماعی ستایشگران به شماره ثبت 174 واقع در زاهدان با اهداف کاهش آسیب و مواد مخدر ایدز که از جمله کارهای موفق این موسسه افتتاح اولین مرکز DIC (مرگز کذری معتادین ) جنوب شرق کشور تحت حمایت معاونت امور فرهنگی و پیشگیری بهزیستی س و ب ادرس مرکز زاهدان خیابان هیرمند شمالی بین هیرمند47 و 49 که این مرکز توانسته با تحت پوشش قراردادن بیش از 400 معتاد گذری در یه سال گذشته در یکی از محله ای محروم شهر زاهدان امار خوب و قابل توجهی از خود به جای گذارد . ضمنا تمام سوالات شما رادر مورد ایدز-اعتیاد-آسیب های اجتماعی- مهارت های زندگی - ترک اعتیاد - و بیماری ها جوابگو می باشد . تلفن های تماس : 05414508964 و همچنین در زمینه ترک اعتیاد و خدمات مشاوره ایی و حمایتی ویژه معتادین در شهر زاهدان به صورت رایگان همکاری مینماید

مدیر وبلاگ : عظیم جان آبادی
چادری‌ها به هیچ وجه افراد بداخلاق، گوشه‌گیر و اخمو نیستند آنها این توانایی را دارند که...

چادری‌ها به هیچ وجه افراد بداخلاق، گوشه‌گیر و اخمو نیستند. آنها این توانایی را دارند که ضمن احترام به عرف و قانون، با ترکیب رنگ‌‌های ملایم در کنار چادر، آرامش و انرژی مثبت را به اطرافیان خود هدیه کنند.
به گزارش تبیان، تعریف حجاب و پوشش در هر زمان نسبت به زمان‌های قبل دارای تفاوت‌هایی است. این تفاوت می‌تواند در مدل، رنگ یا چگونگی استفاده از یک پوشش باشد.
امروزه با توجه به عرف‌های پذیرفته شده در جامعه ایران، انتظار نمی‌رود که خانم‌ها افرادی گوشه‌گیر و منزوی باشند یا ارتباطات اجتماعی خود را محدود کنند. بلکه در جامعه‌ای که زنان و مردان تقریبا دارای سهم  و نقش مساوی در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و علمی هستند گریزی از برقراری ارتباطات شهروندی و اجتماعی در چارچوب عرف و قانون نیست و در این بین، معمولا خانم‌ها نسبت به چگونگی پوشش و حجاب خود حساسیت دارند و برایشان مهم است که چگونه در محیط کار، تحصیل و اماکن عمومی حضور یابند.


گوشه‌گیری برای همه ممنوع است

بانوان جامعه ایران در چارچوب عرف‌های ملی و اسلامی در انتخاب نوع حجاب آزاد هستند؛ عده‌ای از مانتوهای متنوع و گوناگون بهره می‌گیرند و عده‌ای چادر را انتخاب می‌کنند. حال همانطور که در نشریات و مجلات ویژه مد و لباس، درباره نوع و رنگ انواع پوشش به ارائه پیشنهاد و نظر می‌پردازند، ما هم می‌خواهیم همین کار را درباره چادر انجام دهیم و شما به پیشنهادهای ما فکر کنید. البته ما فعلا به کلیت موضوع می‌پردازیم و بحث درباره جزئیات می‌تواند در گزارش‌های دیگری یا از طریق مشارکت و دست به قلم شدن شما پیگیری شود.
قبل از هرچیز بهتر است بدانیم که چادری‌ها لزوما خانم‌های اخمو، بداخلاق یا با صورت‌های درهم و گرفته نیستند. شاید عرف‌های ایرانیان در زمان‌ها و دوره‌های خاص تاریخی انتظار داشته است که بانوان گوشه‌گیر باشند اما دین ما هرگز چنین انتظاری از خانم‌ها نداشته و ندارد. خنده‌رو بودن در حد نرمال، داشتن ارتباطات منطقی اجتماعی، و به قول امروزی‌ها منتقل کردن انرژی مثبت به دیگران موضوعی است که هم برای آقایان و هم برای خانم‌ها چه در جوامع شرقی و چه غربی مورد تاکید قرار دارد و البته تاکیدات دینی ما در این باره بیشتر است. بنابراین برای خوش‌تیپ بودن نیازی به مراجعه به الگوهای غربی و غیر وطنی نیست بلکه این روزها طرح‌ها و سلیقه‌های متنوعی از سوی جوانان خوش‌ذوق ایرانی درباره پوشش ارائه می‌شود.یک چادری به‌روز باشید
اگر شما چادری هستید، برای آنکه بتوانید پوشش خود را به ‌روز کنید لازم است هرازگاهی از طرح‌ها و مدل‌های مختلف پوشش از جمله چادر و پوشش‌های جانبی آن که وارد بازار می‌شود مطلع باشید و دست‌کم هر سال یکبار اطلاعات خود را تازه کنید. البته نیاز نیست که حتما مدل‌های مختلف را امتحان کنید و گاه همین که شما مطلع باشید و ذهن ناخودآگاه خود را با آن اطلاعات درگیر نگه دارید، کفایت می‌کند چرا که در این صورت شما می‌توانید به دیگران راهنمایی و مشورت بدهید و اگر زمانی تصمیم به تغییر مدل و طرح پوشش خود داشتید، اقدام راحت‌تر و مبتنی بر اندیشه و تفکر داشته باشید.
چادری‌های خوش‌تیپ و پرانرژی می‌توانند در محیط‌های زنانه یا مختلط الگوی بانوان دیگر باشند و از آنجا که بنا به روالی خوب یا ناخوب، مدل‌های لباس به سرعت در جامعه مورد تقلید دیگران قرار می‌گیرد، بنابراین چادری‌های خوش‌پوش و خوش‌اخلاق می‌توانند در جلب و تشویق دیگران برای استفاده از این نوع پوشش تاثیرگذار باشند.
اگر می‌گوییم خانم‌های چادری خوش‌تیپ باید به دیگران انرژی و روحیه مثبت بدهند، لزوما به معنای ارتباط با جنس مخالف نیست بلکه بسیاری از محیط‌های کاری و شغلی در جامعه ما مختص زنان است و این افراد می‌توانند با نوع برخورد و پوشش خود، فضای کار و تحصیلشان را با حس‌های خوب و پسندیده تزئین کنند.

رنگ‌ها را به خدمت تیپ‌تان بگیرید!

چادری‌های خوش‌تیپ و پرانرژی می‌توانند در محیط‌های زنانه یا مختلط الگوی بانوان دیگر باشند و از آنجا که بنا به روالی خوب یا ناخوب، مدل‌های لباس به سرعت در جامعه مورد تقلید دیگران قرار می‌گیرد، بنابراین چادری‌های خوش‌پوش و خوش‌اخلاق می‌توانند در جلب و تشویق دیگران برای استفاده از این نوع پوشش تاثیرگذار باشند

استفاده از رنگ‌های مختلف در پیراهن، شلوار، شال، کیف دوشی، کفش، جوراب، روسری و مقنعه در کنار چادر به شرطی که به قول امروزی‌ها جیغ نباشد و ملایم باشد، می‌تواند چهره جوان‌پسند و خانم‌پسندی از چادری‌ها ارائه کند. شما می‌توانید متناسب با فصل و شرایط آب و هوایی پوشش خود را با ترکیب زیبا از رنگ‌ها انتخاب کنید. بنابراین خوب است که درباره رنگ‌ها هم مطالعه کنید و با روان‌شناسی آنها آشنا شوید و نیز بتوانید بهترین و هماهنگ‌ترین رنگ‌ها را در کنار یکدیگر قرار دهید.
البته اصلا تصور نکنید که لزوما باید به سراغ اجناس گران‌قیمت بروید؛ نه! چراکه فروشگاه‌های زیادی در سطح شهر‌ها وجود دارند که کیف، کفش، شال، روسری، مقنعه و لوازم دخترانه و زنانه را در رنگ‌های خوب، شاد و جوان‌پسند ارائه می‌کنند. مثلا اگر شما در تهران هستید، می‌توانید نشانی فروشگاه‌هایی که دست‌سازه‌ها و آفریده‌های جوانان هنرمند و صاحب ذوق ایرانی را به فروش می‌رسانند از اینترنت پیدا کنید و دستی به سر و روی پوشش خود بکشید.


نظافت روزانه در جامعه‌ سالم
فراموش نکنیم که نه‌تنها چادری‌ها بلکه تمام خانم‌ها و آقایان باید به نظافت روزانه خود اهمیت بدهند. چراکه وقتی ما در جامعه حضور می‌یابیم فقط متعلق به خودمان نیستیم بلکه دیگران نیز از حضور ما سهم دارند. بنابراین نباید موجب آزار آنها بشویم. به طور مثال مسواک زدن ما هرچند برای سلامت و بهداشت دندان و دهان خودمان مفید است اما برای انجام این کار دارای وظیفه و مسئولیت اجتماعی هستیم. آیا بهتر نیست وقتی صد‌ها نفر در واگن‌های مترو از جمله واگن بانوان مشغول تنفس هستند، رایحه خوش در فضا منتشر شود و همه شهروندان از حضور در کنار یکدیگر احساس آرامش داشته باشند؟
پس حتما به یاد می‌سپاریم که نظافت روزانه همچون مسواک کردن دندان‌ها، دوش آب سرد یا گرم پنج دقیقه‌ای و استفاده از عطرهای ملایم می‌تواند تصویر بهتری از همه ما از جمله خانم‌ها و بویژه چادری‌های خوش‌تیپ ترسیم کند.

نوع مطلب : مقالات، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
عظیم جان آبادی
1394/07/6
1398/03/18 04:11 ق.ظ

It's remarkable in support of me to have a web page, which is good for my knowledge. thanks admin
1396/06/4 05:44 ب.ظ
Just desire to say your article is as astonishing.
The clarity to your post is simply excellent and i can assume you're knowledgeable on this subject.

Well with your permission let me to clutch your RSS feed
to keep up to date with coming near near post.
Thanks a million and please keep up the enjoyable work.
1396/05/20 10:03 ب.ظ
wonderful issues altogether, you just gained a new reader.
What could you recommend about your publish that you made some days ago?
Any certain?
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
موضوعات
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای موسسه آسیب های اجتماعی ستایشگران محفوظ است